Specyfikacja Z454 SSZ v2.05

Dom Z454 – Stan Surowy Zamknięty (SSZ)
Cena: 163 265 zł (zawiera VAT 8%)

Ściany konstrukcyjne zewnętrzne

Konstrukcja ściany szkieletowa wykonana z certyfikowanego drewna konstrukcyjnego C24, drewno suszone komorowo, czterostronnie strugane. Wypełnienie konstrukcji szkieletowej płytami OSB3 15 mm – styropian 145 mm – OSB3 15 mm. Położenie na ścianach budynku wiatroizolacji od zewnątrz.

Elewacje

Ściany konstrukcyjne ocieplone dodatkowo od zewnątrz warstwą 5cm styropianu EPS70 Styropmin. Siatka zbrojąca zatopiona w kleju (zakres nie obejmuje wykonania tynku cienkowarstwowego).

Strop i sufit

Konstrukcję stropu stanowią dolne pasy wiązarów dachowych z drewna konstrukcyjnego C24.

Ściany szczytowe

Płyta OSB zamocowana wkrętami do wiązarów zewnętrznych ustawionych na skraju ścian nośnych. Na zewnątrz styropian gr 50 mm EPS70.

Dach

Dach dwuspadowy. Konstrukcja dachu i stropu: prefabrykowane wiązary dachowe z drewna konstrukcyjnego C24. Kąt nachylenia połaci: 30 stopni. Wiązary zaprojektowane specjalnie tak, aby na poddaszu uzyskać możliwie dużą przestrzeń bez słupów i skosów. Membrana dachowa mocowana bezpośrednio do wiązarów dachowych. Kontrłaty i łaty impregnowane środkiem grzybobójczym i owadobójczym. Podbitka PCV nie objęta zakresem.

Krycie dachu

Poszycie blachodachówką Kingas Eco Plus gr. 0,5 mm w kolorze ANTRACYT (Ral 7016), z powłoką poliester mat o grubości 25 mikronów, marki Blachotrapez. Obróbki dachowe w kolorze zgodnym z kolorem pokrycia.

Rynny

Kompletne orynnowanie. Rynny i rury spustowe PCV w kolorze wybranym przez Inwestora z palety dostępnych kolorów standardowych. Średnica rynny 125 mm, rury 90 mm.

Okna

Okna i drzwi balkonowe PCV o współczynniku Uw <= 0,9 W/(m2*K). Profil standardowy 6-komorowy w kolorze białym z obu stron, pakiet 3-szybowy, system okuć rozwierno-uchylny. Szczelny montaż na ciepłym parapecie XPS z wykorzystaniem taśm: paroizolacyjnej i paroprzepuszczalnej. Parapety zewnętrzne z blachy w kolorze pokrycia dachu. Zaślepki parapetu wykonane z tworzywa PCV w kolorze zbliżonym do koloru parapetu.

Drzwi zewnętrzne

Nie objęte zakresem SSZ

  • Uwaga! Promocja 2021! O ile Inwestor nie zadecyduje inaczej, drzwi zewnętrzne o standardzie ekonomicznym dostarczamy i montujemy GRATIS. Drzwi i ich montaż nie są objęte gwarancją.

Specyfikacja Z454 SSZ v2.05
Aktualizacja 01.03.2023

Cena za SSZ obejmuje wyłącznie elementy wyliczone w powyższej tabeli. Oznacza to, że elementy niewymienione w powyższej tabeli nie są objęte podaną ceną. Elementy niewymienione w specyfikacji mogą być – po uzgodnieniu – włączone do ostatecznego zakresu realizacji jako opcje dodatkowe: modyfikacje i rozszerzenia.