Domy za mniej niż 100 tysięcy złotych - Zobacz jak to możliwe

O nas


Jak i dlaczego powstał projekt Domy za mniej niż 100 tysięcy złotych?

Nasza misja

Czy dom to tylko budynek? Oczywiście, że nie!

Dom to poczucie niezależności. Posiadanie własnego domu to duża zmiana w życiu. Zmiana na lepsze. Ogrom szczęścia. Garści uśmiechów. Hektolitry miłości. Możemy tak wymieniać w nieskończoność. Chyba każdy ma swoją własną definicję DOMU. Lecz doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy może sobie na ten dom pozwolić…

Każdy człowiek pragnie mieć swoje miejsce na ziemi, lecz czasami musi odkładać pieniądze latami i czekać, aby te miejsce stworzyć. Chcemy pokazać, że tak nie musi być.

Naszą misją jest uszczęśliwienie milionów ludzi w całej Polsce poprzez wybudowanie ich własnego miejsca na ziemi. Chcemy złamać stereotypy o tym, że budowa domu to kredyt na dziesiątki lat.

realGREEN okazał się być zaskoczeniem i… spełnieniem marzeń dla tysiąca rodzin w całej Polsce. Jeśli tylko chcesz, to dla Ciebie również wybudujemy Twoje własne kilkadziesiąt metrów kwadratowych szczęścia.
Nasi partnerzy

Te marki pomagają nam budować dla Was domy realGREEN:

Tworzymy Społeczność

Nasz Facebookowy profil jest największym polskim profilem w branży budowlanej. Już ponad 250 000 osób jest zainteresowanych budową domu. Każdego dnia przybywa coraz więcej ludzi – bez żadnej promocji z naszej strony! Dołącz do nas i na bieżąco śledź nasze działania!